- İso Belgesini Kim Verir? Paylaş

‘‘ İso; Ülkeler arası standartlar organizasyonu kuruluşunun isminin kısaltılmış şeklidir. Bu organizasyon 1947 senesinde kurulması ile birlikte İsviçre'nin Cenevre Şehri bu organizasyonun merkezidir. İso belgesi; Hizmet alanı farklı olan sektörlerde faaliyette bulunan işletmelerin belirli bir standarda uygun şekilde hizmet sunduklarını ispatlayan ve alanlarında yetkinliğinin bulunduğunu belirten belgedir. İso örgütü nezdinde yazılan standartlara göre belgelendirme işlemlerinin tümüne iso belgesi ismi verilir. İso belgesini kim verir? Belgelendirme kuruluşu olarak Sistem Kalite Belgelendirme ve Test Danışmanlığı Kuruluşumuz nezdinde verilir. Lakin iso belgesini uluslar arası ve Türk akreditasyonu tamamlanmış kuruluşlardan almanızda yarar var. Sistem Kalite belgelendirme ve test danışmanlığı kuruluşumuz hem uluslar arası hem de Türk akreditasyonu onaylanmış bir şirket olarak izmir İso belgesi danışmanlık konusunda 1999 yılından günümüze hizmet vermekteyiz. ’’

İso belgesini kim verir? sorusuna yanıt vermeden şu bilgiyi aktaralım. İso Belgesi bir sistem belgesidir. Bu sebepten dolayı İso belgesi verilebilmesi adına var olan ve işler pozisyondaki bir sistemden söz etmek gerekir. Bu durumun yanı sıra bir hayli sık olarak ilk akla gelen bir hatayı da burada düzeltelim. İso belgelerinin ürün ile bir ilişkisi bulunmamaktadır.  Soruya yanıtımız ise şirketlere, kuruluşa, vakıfa veya organizasyon kuruluşlarına izmir iso belgesi danışmanlığı Sistem Kalite belgelendirme ve test danışmanlığı kuruluşumuz tarafından verilir. İzmir iso belgesi danışmanlığı konusunda hizmet vermemiz akabinde, iso belgesi İstanbul, iso belgesi Ankara kalite danışmanlık ofislerimizde sizlere belgelendirme hizmeti vermekteyiz. Sadece bu ofislerle sınırlı olamayan kuruluşumuz, aynı zamanda  iso belgesi Bursa, iso belgesi Adana, iso belgesi Antalya, iso belgesi Konya, iso belgesi Kayseri ve iso belgesi Eskişehir bölge ofisleri ile sizlerle yakından ilgilenip en iyi hizmeti vermektedir.

 İso belgesi, ürüne verilmez, firmalara verilir.

‘‘İso belgesi danışmanlığı doğrultusunda Sistem Kalite Belgelendirme ve Test Danışmanlığı Kuruluşumuz, ISO belgesi verirken sektör ayrımdan bulunmamaktadır. Tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar verdiğimiz iso belgesi standartlarından yararlanabilir. İşletmelerin şirketimizden aldığı veya alacağı iso belgesi ile kalite ve verimlilik kontrol aşamalarının koordine edilmesi, düzenlenmesi ile olabilecek düzensiz durumlar karşısında ürün ve hizmet kalitesindeki düşüşün, işletmeye neden olacak maliyetin artışının yükselmesinin, vakit kaybının, işletmede imajın kötü etkilenmesi hususlarda yaşanacak kayıplar bu belge ile önlenmektedir. Tarafımızdan belge alarak, standart koşullarının devamlılığının temin edilmesi ile kurum yada kuruluş bünyesinde önemli anlamda bir karlılık elde edilebilir.

İso belgesi sistemini kuruluşunuzda inşa etmek istiyorsanız Sistem Kalite belgelendirme ve test danışmanlığı kuruluşumuza ve verdiğimiz hizmet kalitemize güven duyabilirsiniz. Günümüzde faaliyette olan bir çok kuruluş, kazanç elde etmek hedefi ile uzun zaman alır şekilde ifade ettiği danışmanlık sürelerini, belgelendirme şirketimizin uzman ekibi ile beraber ortak çalışma için gayet kısa sürede temin etme şansınız vardır.

Sistem Kalite belgelendirme ve test danışmanlığı kuruluşu olarak işletmelerin üzerinde yer alan ağırlığın gözlemlemekteyiz. Gerek hukuki gerekse sektörel anlamda pek çok tutar ile karşılaşmaktayız. Bu tutarları daha alt kısımlara indirgemek devamlı iyileştirme kültürünün kuruluşumuzda yer alması ile mümkündür.  Devamlı olarak yaptığımız iyileştirme faaliyetleri ile İso belgelerinin temellerden birisi konumun olan İso 9001 ve diğer iso belgelerinin danışmanlık hizmetini vererek sizlere belgelendirme hizmet sunmaktayız.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.