- Fsc Nedir? Paylaş

Fsc Nedir?

FSC; Üyelik tabanına dayalı, kar maksadı taşımayan milletler arası bir kurum olan FSC (Orman Yönetim Konseyi), orman yönetim ağının ilerletilen ve insanların toplanarak oluşturduğu, kötü orman politikalarını durdurma çalışmalarını prensip edinen bir kuruluş olarak meydana gelmektedir.

FSC, gelişim sürecinde ise, orman ürünleri üreticileri, kullanıcıları, dağıtıcıları, çevre ve insan hakları hususunda çalışan sivil toplum kuruluşları, 1993 senesinde Kaliforniya’da bir araya gelerek, sorumlu ve sürdürülebilir bir orman yönetimi maksadıyla başlatılan bir girişimde bulundular. Almanya’nın Bonn şehri merkezi olan FSC, zamanla Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika’da bölge mümessillikler açarak millet arası bir kuruluş haline gelmiştir.

Kuruluşundan günümüze kalite belgelendirme hizmeti sunan bir firma olarak müşteri odaklı bir felsefe benimsedik. Müşterilerin ihtiyaçlarına fsc belgesi İzmir, fsc belgesi İstanbul, fsc belgesi Ankara, fsc belgesi Bursa, fsc belgesi Adana, fsc belgesi Antalya, fsc belgesi Konya, fsc belgesi Kayseri, fsc belgesi Eskişehir ofislerimiz ile yanıt veren şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.