- Neden Brc Gıda Güvenliği Paylaş

Neden BRC Gıda Güvenliği?

Neden BRC gıda güvenliği?, sebebi, Brc Gıda Güvenliği Standardı Dünya Çapında Binlerce müşterisi olan ve ortalama 100 ülkede yirmibine yakın tedarikçisi olan global bir markadır. Brc Gıda Güvenliği Standardı ilk Gıda Standardı olan GFSI standardı esas alınarak hazırlanmış bir standarddır.

Müşteri Güveni

Küresel pazarda yer almak isteyen bir firma iseniz Müşterilerinize Gıda Güvenliği siteminizi ispatlayacak en önemli belgelerden birisi BRC Belgesidir. Brc standardı gıda güvenliğinin yanısıra müşteri memnuniyeti arttırılması ve atıkların azaltılması ve red edilen ürünlerde azaltıcı faktörleri vardır. Ayrıca basılı katologlarınızda ve web sitenizde Brc logosu kullanma ile pazarlama gücünüzü arttırmış olacaktır.

Diğer gıda güvenliği standardları gibi ekstra maliyeti olmayan ve uygulanabilir bir standardıdır. Sistem Kalite Belgelendirme kuruluşumuz, yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değeri, işini ve sorumluluklarını  farkında alan, çözüm üreten, takım çalışmasını etkin şekilde uygulayan bir firma olarak Brc belgesi İzmir, Brc belgesi İstanbul, Brc belgesi Ankara, Brc belgesi Adana, Brc belgesi Bursa, Brc belgesi Antalya, Brc belgesi Eskişehir, Brc belgesi Kayseri ve Brc belgesi Konya danışmanlık ofislerimiz mevcuttur. Amacımız sizlerin gelişimine katkı sağlamaktır.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.