- İso Belgesi Fiyatı Paylaş

‘‘İso; Ülkeler arası standartlar organizasyonu isminin kısaltılmış şeklidir. 1947’de kurulması ile birlikte, İsviçre'nin Cenevre Şehri bu organizasyonun merkezidir. İso belgesi; Hizmet alanı farklı sektörlerde faaliyette olan işletmelerin belirli bir standarda uygun olarak hizmet sunduklarını ispatlayan ve alanlarında yetkinliğinin bulunduğunu belirten bir belgedir. İso örgütü nezdinde yazılan standartlara göre belgelendirme işlemlerinin tümüne iso belgesi ismi verilir. İso belgesi fiyatı, belgelendirilmeyi talep eden işletmelerin tedarik etme zorunda bulundukları maliye kalemleri danışmanlık hizmeti bedeli, belgelendirme firma ücretleri, alt yapı maliyetleri şeklinde üç temel başlık altında oluşmaktadır. ’’

İso belgesi fiyatı konusunda Sistem Kalite belgelendirme ve test danışmanlığı şirketi olarak en cazip fiyatlar ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Bir çok ilde var olan ofislerimizden bu cazip fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Merkez ofislerimiz iso belgesi İzmir ve iso belgesi İstanbul olmak üzere iso belgesi Ankara, iso belgesi Bursa, iso belgesi Adana, iso belgesi Antalya, iso belgesi Konya, iso belgesi Kayseri ve iso belgesi Eskişehir  Belgelendirme ve Test Danışmanlığı ofislerimiz bunların dahilindedir. Size en yakın şube ile irtibata geçebilir ya da online olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İso 9001 kuruluşların tabiri ile iso belgesi fiyatı tespiti sabit bir fiyat tutarı işleme koymak gibi bir husus söz konusu olmamaktadır. İşletmeler adına iso belgesi maliyeti bulunmaktadır. İso belgesi tutarı söz konusu değildir. İso kalite belgesi belgelendirme aşaması biraz zahmetli ve şüphesiz maliyetli bir aşamadır. Bu İso belgesi belgelendirme aşamasında ilk başta kuruluş iso belgesi danışmanlık aşaması ile işe koyulur ve bu şekilde kuruluşun ilk maliyeti yani belge fiyatı, aldığı danışmanlık hizmeti bedelini oluşturur.  Alacağı danışmanlık aşamasında, kuruluşun iso 9001 standardı gereksinimleri adına alt yapı, kalibrasyon gibi maliyetler belirecektir. Son maliyeti ise kuruluşun iso belgesi belgelendirme firması adına yatırılacak olan iso belgesi inceleme ve belgelendirme işlemi tutarıdır. Kuruluşlar bakımından göze alındığında bu maliyetlerin hepsi iso belgesi fiyatı şeklinde ifade edilmektedir.

Bunlardan danışmanlık maliyeti işletmenin İso belgelerini şirketinde inşa edip faaliyet koyması amacı ile ödeyeceği fiyat, belgelendirme ücreti, akredite kuruluşu olarak Sistem Kalite belgelendirme ve test danışmanlığı kurululumuzun hesabına yatırılacak olan belgelendirme inceleme ve belge basım fiyatı ve kalibrasyon, fiziki koşullar gibi alt yapı ücretleri olacaktır.

Piyasada İso belgesi fiyatı ile ilgili farklılık bulunmaktadır. Bu farklılıkları temin edilen hizmetin ne olduğunu hakkında bilgi sahibi olmamanız durumunda kafanız oldukça karışabilir. Bu konuda kafanız karışmaması adına sizler adına alt kısımda bu fiyat konusunda bilgiler sunmaktayız.

Bazı şirketler yalnızca belgelendirme işleminde bulunarak belge ücreti talep ederler. Sistem Kalite Belgelendirme ve test danışmanlığı kurululumuz gerek İzmir iso belgesi danışmanlık ofisimiz ile gerekse İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Eskişehir, Konya, Antalya, Kayseri v.s gibi illerimizde yer alan ofislerimiz ile sizlere hem danışmanlık eğitimi vermekteyiz hem de belgelendirme hizmeti sağlayarak tüm bunların ücretlerini kapsayan bir nevi anahtar teslim şeklinde ifade ettiğimiz bir ücret belirlemekteyiz. Ücret konusunda kuruluşumuzdan bilgi alabilirsiniz. Alt kısımda sıraladığım özellikler piyasada yer alan fiyatların içeriği ile alakalıdır.
En sağlıklı fiyat araştırma stratejisi

Danışmanlık eğitimi fiyatları ile  belgelendirme tekliflerini ayrı ayrı toplamanızdır
Her bir kalem adına minimum 3 ya da 4 adet teklif almanız ile birlikte sizi düzgün fiyatlara götürecek yolda bulunursunuz.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.